Записку, написану Селінджером, продадуть за 50 000$ Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2011 14:04 · Розділ: Культура

Вже найближчим часом невідомі зі штату Невада планують продати записку, написану знаменитим американським письменником Джеромом Девідом Селінджером (1919-2010). Незважаючи на те, що записка містить мінімальну кількість інформації (складається вона з одного лише речення), запросили за неї чимало - 50 тисяч доларів.

Записка, написана нерозбірливим почерком на поштовому папері з ініціалами автора й датована 12 березня 1989 року, адресована покоївці письменника. У ній говориться наступне: "Дорога Мері, перед тим, як піти у відпустку, пересвідчись, будь ласка, що всі доручення виконані, щоб мені згодом не довелося відволікатися на незначні речі. Дякую! Дж.Д.Селінджер".

Власники цієї записки зі штату Невада виставили її на продаж на інтернет-аукціоні eBay, пояснивши, що документи, власноруч підписані Селінджером, є "надзвичайною рідкістю".

Хто ж вони, ці власники, та як записка потрапила до їхніх рук, невідомо.

Що ж стосується письменника, то останні десятиліття свого життя автор роману "Над прірвою в житі" мешкав у добровільній ізоляції в своєму будинку в Корніші (штат Нью-Гемпшир) та майже ні з ким не спілкувався.

Письменник обрав самотність (фото взято з сайту donbass.ua)
Письменник обрав самотність (фото взято з сайту donbass.ua)

Починаючи з 1965 року, він перестав друкувати написані ним твори, стверджуючи, що потрібно писати насамперед "для себе", та наклавши заборону на перевидання ранніх творів. Селінджер також припинив декілька спроб видати його листи.

Знаменитий письменник помер 27 січня 2010 року на 92-му році життя.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?