Брейвіку заборонять носити одяг від Lacoste Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2011 13:10 · Розділ: Події у світі

Цими днями знаменита французька компанія Lacoste попросила норвезьку поліцію заборонити Брейвіку носити одяг її бренду. Про це повідомляє газета Dagbladet.

За даними видання, у листі, відправленому юристами Lacoste по електронній пошті та адресованому представникам норвезької поліції, підкреслюється, що Брейвік є "антирекламою відомого бренду". Представники поліції сам факт листування з юристами Lacoste підтвердили, однак коментувати його зміст відмовилися.

У даному контексті нагадаємо, що Брейвік у своєму "маніфесті", який з’явився в інтернеті напередодні терактів, заявляв, що є палким шанувальником одягу Lacoste. За словами терориста, одяг цього бренду цілком відповідає "стилю консервативного європейця".

Терорист Брейвік полюбляє одяг від Lacoste
Терорист Брейвік полюбляє одяг від Lacoste

Так, саме в одязі від Lacoste із знаменитим логотипом - зеленим крокодилом - Брейвік зображений на одній із фотографій, розміщених ним у Мережі. Після терактів власне цей знімок почав масово з’являтися у ЗМІ. У светрі від Lacoste Брейвіка бачили й на одному із судових засідань.

Та разом з цим фахівці твердять, що всі спроби компанії заборонити Брейвіку з'являтися в одязі Lacoste можуть лише погіршити ситуацію. Навпаки, за твердженням спеціалістів, Lacoste слід утриматися від будь-якої реакції на події.

Нагадаємо, що норвежець Андерс Брейвік є єдиним обвинуваченим у подвійному теракті, який відбувся в Норвегії 22 липня. В результаті подвійного теракту 77 осіб загинули, ще декілька десятків отримали поранення.

Брейвік, затриманий поліцією на острові Утой, де й відбувся теракт, зізнався у скоєному злочині, та винним себе не вважає.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу