Лейла Лопес з Анголи отримала титул «Міс Всесвіт - 2011», а колумбійка Каталіна Робайо стала «Міс Всесвіт без трусів» Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2011 13:38 · Розділ: Події у світі

Цими днями закінчився конкурс «Міс Всесвіт - 2011», який відбувся в бразильському місті Сан-Паулу. Переможницею конкурсу стала дівчина з Анголи на ім’я Лейла Лопес: саме їй вдалося отримати довгоочікуваний титул «Міс Всесвіт - 2011».

Зауважимо, що суддям належало зробити нелегкий вибір - із 79 найкрасивіших дівчат планети слід було вибрати 15. 16-у красуню вибирали глядачі шляхом голосування.

Імена фіналісток журі озвучило вже перед самим початком фінального конкурсу. До фіналу дійшли красуні з 16 країн - з Анголи, Австралії, США, України, Панами, Пуерто-Ріко, Франції, Косово, Колумбії, Китаю, Бразилії, Нідерландів, Коста-Ріки, Венесуели, Філіппін та Португалії.

Перед початком фіналу журі оголосило переможниць у номінаціях «Міс Фотогенічність» - нею стала «Міс Швеція» Роннія Форнстедт - та «Міс Симпатія» - цей титул дістався представниці Чорногорії Ніколіні Лонкар.

Далі розпочалося найцікавіше – фінал. У першому етапі фіналу всі 16 дівчат взяли участь у дефіле в купальниках, після чого лише десять конкурсанток продовжили змагання, вже у вечірніх сукнях. У третій частині конкурсу залишилося лише п'ять красунь, які змушені були відповідати на каверзні запитання суддів.

По закінченню конкурсу були оголошені довгоочікувані результати. Діадема вартістю 120 000 доларів, квартира у Нью-Йорку та низка призів на суму не менше 250 000 доларів дісталися Лейлі Лопес з Анголи.

Каталіна Робайо показала всім сороміцьке місце (фото взято з сайту blog.i.ua)
Каталіна Робайо показала всім сороміцьке місце (фото взято з сайту blog.i.ua)

На другому місці опинилася 23-річна українка Олеся Стефанко.

Зрозуміло, що не обійшлося тут без скандалів. Так, приміром, Міс Колумбія Каталіна Робайо отримала титул (неофіційний, зрозуміло) «Міс Всесвіт без трусів». А все тому, що на один із заходів, який відбувався в рамках конкурсу, дівчина прийшла в червоній міні-сукні, під якою не було… нижньої білизни. Це, ясна річ, одразу ж помітили папарацці, і все ледь не закінчилося дискваліфікацією.

Джерело: http://ura-inform.com

http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу