Понеділок офіційно визнали найважчим днем тижня Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2011 08:55 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно офіційно підтвердилося, що саме понеділок є найважчим днем тижня. Так-так, саме в цей день тижня ми витрачаємо майже півгодини на ниття та скарги на життя. Як виявилося нещодавно в результаті проведеного опитування, більше половини британців цього дня, особливо в ранкові години, скаржаться та ниють. В опитуванні взяло участь близько 2 тисяч осіб.

В середньому більшість респондентів у понеділок вранці витрачають на скарги 34 хвилини, тоді як в інші дні на це в них іде не більше 22 хвилин. Для третини опитаних понеділок - найненависніший день тижня. Опитування проводилося співробітниками компанії, яка займається виробництвом препарату Flomax Relief - ліків від захворювань сечовивідної системи у чоловіків.

"Хіт-парад" скарг британців у понеділок, опублікований виданням Daily Mail, виглядає наступним чином: на першому місці – британці, які з жахом думають про майбутній робочий тиждень", на другому місці ті, хто "по понеділках завжди відчуває більшу втому, ніж в інші дні тижня", на третьому – ті, хто "вже скучив за вихідними". Багато хто нарікає на те, що вихідні пройшли дуже бурхливо та занадто втомлююче, а в понеділок зранку необхідно відповісти на цілу купу електронних листів.

Британці ненавидять понеділок (фото взято з сайту jetogo.info)
Британці ненавидять понеділок (фото взято з сайту jetogo.info)

Видання наводить ще декілька поширених скарг, які стосуються роботи: «комп'ютер завантажується надто повільно, по дорозі в офіс суцільні пробки, і здається, ніби ти зі шкіри лізеш, щоб усім догодити». Більшість британців дратується з приводу того, що відповіді на деякі дзвінки доводиться чекати більше хвилини, метеорологи дають невірний прогноз, а сервіс у магазинах та ресторанах, м’яко кажучи, незадовільний.

За словами фахівців, однією з основних причин поганого настрою, особливо по понеділках, є проблеми зі здоров'ям.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу