Найбільші мотоцикли світу Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2011 08:52 · Розділ: Авто-мото

Мотоцикл, споруджений американцем Грегорі Данхемом (Greg Dunham), викликає в очевидців заслужений подив. Цей апарат офіційно визнаний найбільшим мотоциклом світу, він увійшов до Книги світових рекордів Гіннеса.

Найцікавішим є те, що Грег Данхем взявся за будівництво цього гіганта не з ентузіазму та навіть не через гроші, а… посперечавшись зі своїми друзями, які твердили, що такий мотоцикл – породження фантазії, а втілити його в життя неможливо в принципі.

На створення мотоцикла "Dream Big" Грегорі Данхем витратив близько трьох років. Та отриманий в результаті мотоцикл того заслуговує: заввишки 3.429 м та 6.187 м завдовжки він викликає в людей неймовірне захоплення. Вага найбільшого мотоцикла світу становить 2948 кілограмів. Апарат оснащений двигуном V8, об'ємом 8.2 літра, який змушує обертатися колеса мотоцикла, діаметром 1.88 метра.

На створення мотоцикла було витрачено близько 300 тисяч доларів. Місце водія - в кабіні, розташованій нижче керма, яке є суто декоративним.

Цей мотоцикл може їздити по звичайних дорогах
Цей мотоцикл може їздити по звичайних дорогах

А ось ще один гігантський мотоцикл, названий "Big Toe". За розмірами він поступається мотоциклу "Dream Big" Грегорі Данхема. Його висота становить 2.3 метра, довжина - 5 метрів, а вага - 1645 кілограмів. Та основною особливістю "Big Toe" є те, що управління ним здійснюється абсолютно традиційним для мотоциклів способом і його можна використовувати для пересування по громадських дорогах.

"Big Toe" оснащений 12-циліндровим двигуном 1975 Vintage Type E Jaguar SOHC 2, потужністю 300 кінських сил. Максимальна швидкість авто - 100 кілометрів на годину.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.