Apple запустить соцмережу для користувачів iPhone та iPad Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2011 08:47 · Розділ: Нові технології

Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому компанія Apple планує запустити соціальну мережу для користувачів iOS. Продукт під назвою Find My Friends вбудовуватимуть в "хмарний" сервіс iCloud, який повинен вийти восени. За даними сайту AppleInsider.com, посилання на соцмережу виявили в HTML-коді майбутнього iCloud.

Опубліковані фрагменти коду свідчать про те, що Find My Friends підтримуватиме всі звичні для соцмережі функції.

"На сьогоднішній день компанія активно розробляє програми для iOS, тож створення соцмережі в такому контексті - цілком виправданий крок", - твердить гендиректор Telecomdaily Денис Шматків. За словами спеціаліста, мережа може зібрати серйозну та велику аудиторію завдяки можливостям Apple виправдовувати очікування та задовільняти бажання цільової аудиторії. Експерт також припустив, що Find My Friends, скоріше за все, інтегрують з іншими соцмережами, щоб не обмежуватися виключно користувачами та прихильниками Apple. Якщо ж такої інтеграції не відбудеться, то Find My Friends навряд чи зможе всерйоз конкурувати з існуючими на сьогоднішній день сервісами.

Find My Friends від Apple навряд чи зможе скласти конкуренцію уже існуючим сервісам (фото взято з сайту appadvice.com)
Find My Friends від Apple навряд чи зможе скласти конкуренцію уже існуючим сервісам (фото взято з сайту appadvice.com)

"Компанія Apple, як і Google, експериментує з соцмережами вже не вперше, - говорить засновник і глава LiveInternet Герман Клименко. - У Google вже була мережа Wave, у Apple - Ping. Чергові спроби створити соцмережу - вимушений крок гігантів індустрії. Та якщо Google Plus намагається відібрати аудиторію у Facebook, то Apple планує створити закриту мережу. Такий крок може виявитися ефективним у короткостроковій перспективі, оскільки певний наліт елітарності та "клубності" властивий користувачам Apple". Та разом з тим експерт сумнівається в ефективному розширенні Find My Friends за рахунок користувачів інших мобільних платформ.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.