Смартфон від Sony робитиме 3D-знімки Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2011 08:41 · Розділ: Нові технології

Цими днями на виставці IFA у Берліні, Німеччина, компанія Sony представила світові смартфон, основна особливість якого в тому, що він дозволяє робити 3D-знімки. Пристрій повинен з’явитися в продажі вже наступного місяця.

Знімки, зроблені новим Sony Ericsson серії Xperia Arc S, будуть доступні для перегляду на будь-якому сумісному телевізорі. Сам телефон відображатиме фотографії у 2D-вимірі. Камера працює наступним чином: вона робить декілька знімків одночасно, ніби «зшиваючи» їх докупи.

Новий смартфон працює на базі операційної системи Android 2.3 від Google. Пристрій обладнаний 8,1-мегапіксельною камерою. Для перегляду 3D-зображень на екрані телевізора телефон оснащений виходом HDMI. У новому смартфоні Arc S встановлений процесор частотою 1,4 Ггц, тому він повинен працювати на 25% швидше за свого попередника - Arc. Смартфон може використовуватися в якості пульта дистанційного керування для телевізорів Sony Bravia.

Телефони Sony Ericsson робитимуть 3D-знімки
Телефони Sony Ericsson робитимуть 3D-знімки

За словами представників компанії Sony Ericsson, телефон випустять в 5 тонах: білому, синьому, сріблястому, чорному та рожевому.

До речі, платформа Android останнім часом стає дедалі популярнішою. На думку фахівців, через кілька років пристрої на основі Android навіть зможуть потіснити нинішнього лідера – пристрої від Apple.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.