В Ізраїлі з'явився сайт знайомств для биків і теличок Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.06.2009 09:11 · Розділ: Цікаві факти

Не тільки люди зазнають труднощів при пошуках партнера - як виявилось, у корів виникають такі ж проблеми. Щоб полегшити тваринам пошуки "другої половинки" в Ізраїлі створили спеціалізований сайт знайомств (www.para.co.il), що стрімко набирає популярності серед фермерів. В принципі, він мало чим відрізняється від аналогічного сайту знайомств для чоловіків та жінок, за винятком того, що корови не ведуть бесіди в чаті.

Щоправда, у випадку з тваринами суттєво важливими вважаються зовсім інші параметри. Якщо людей хвилюють матеріальне становище, місце роботи і захоплення потенційного партнера, то для биків і корів важливіше плодючість, схильність до різного роду захворювань і те, наскільки тяжкими були пологи у його (її) матері. У візитній картці корови обов'язково вказуються розміри вим'я. Втім, дівчата теж нерідко афішують розмір грудей, і це часто є важливим чинником при виборі подруги.

Розробник сайту, Давид Дрор з компанії "Якісна генетика" говорить, що головна мета проекту - поліпшити якість життя корів і биків, допомагаючи їм знайти партнерів, що якнайкраще відповідають їх вимогам. На сайті вже зареєстровані "клієнти" з 50 фермерських господарств по всьому Ізраїлю, а також з інших країн, на випадок, якщо хтось захоче "жениха з-за кордону".

Джерело travel.newsru.com


Інші новини розділу