Мешканець Куби заробляє на життя 24 пальцями Автор: lesya · Опубліковано: 07.09.2011 14:36 · Розділ: Цікаві факти

Безробітний мешканець Куби вважає свої 24 пальці справжнім подарунком долі, адже саме завдяки їм він заробляє на життя. 12 пальців ніг та 12 пальців рук чоловіка виглядають абсолютно нормальними, а це, за твердженням спеціалістів, є рідкісним явищем для полідактилії. Полідактилія - це відхилення, при якому в людини на руках або ногах розвиваються зайві пальці. Мешканець Куби на ім’я Йонарді Ернандес Гаррідо пишається своїми пальцями, із превеликим задоволенням демонструючи їх туристам та дозволяючи фотографувати власні кінцівки за гроші.

Чоловік полюбляє розповідати одну історію, яка трапилася з ним декілька років тому. Одного разу турист заплатив Гаррідо за фото 10 доларів, а середній місячний заробіток бідняків на Кубі становить близько 20 доларів. «Мої 24 пальці – мій основний засіб існування, адже у мене немає роботи», - зізнається Гаррідо.

За даними медиків, полідактилія зустрічається вкрай рідко, а ще рідше зайві пальці розвиваються нормально. На перший погляд руки чоловіка нічим не відрізняються від рук звичайних людей. І лише придивившись, можна виявити аномалію. До речі, свого часу навіть лікар самого Фіделя Кастро, відвідавши Ернандеса в дитинстві, визнав, що його пальці виключно правильно сформовані.

Гаррідо розповів, як у школі з ним стався курйозний випадок. Учитель запитував у сором'язливого хлопчика, скільки буде п'ять плюс п'ять. Не дочекавшись відповіді, він попросив хлопчика порахувати, скільки у нього пальців на руках. Відповідь «12» дещо розчарувала вчителя, незважаючи навіть на те, що дитина відповіла правильно.

«З раннього дитинства я розумів, що 24 пальці - це особливий дар. Ніхто ніколи з цього приводу мене не ображав. Навпаки, люди мною захоплюються, і я цим справді горджусь. У мене багато друзів і я прекрасно живу», - розповідає щасливий власник дивовижних кінцівок.

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу