Історикам вдалося встановити особу Джека-різника Автор: lesya · Опубліковано: 06.09.2011 18:08 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно групі британських істориків вдалося встановити особу легендарного серійного вбивці, відомого як Джек-різник. Ним виявився Карл Файгенбаум з Німеччини.

Так, експерт Тревор Марріот, який брав участь у розслідуванні справи цього знаменитого убивці, твердить, що з 200 підозрюваних найімовірніше злочини скоював Файгенбаум.

Файгенбаума засудили до страти на електричному стільці у 1894 році за вбивство домовласниці на Манхеттені. До речі, адвокат Карла також підозрював свого підопічного у скоєнні кривавих злочинів, які приписували Джеку-різнику. Доказами цього є документи поліції, та сотні листів, відправлених владі та в газети.

Цілком ймовірно, багато злочинів Джеку-різнику просто-на-просто приписали (фото взято з сайту news.am)
Цілком ймовірно, багато злочинів Джеку-різнику просто-на-просто приписали (фото взято з сайту news.am)

Фотографій Файгенбаума до наших днів не збереглося, однак наявний фоторобот, складений на підставі описів, отриманих з в'язниці Нью-Йорка, де він перебував на момент слідства.

Тревор Марріот також вважає, що насправді жертвою Файгенбаума могла стати лише одна жінка, решту ж злочинів скоювали інші люди, приписуючи їх Джеку-різнику. Однак не виключено, що Карл винен у всіх злочинах.

Джерело: http://www.gazeta.ru


Інші новини розділу