Audi покаже Urban Concept Автор: lesya · Опубліковано: 05.09.2011 19:36 · Розділ: Авто-мото

Незабаром на автосалоні у Франкфурті компанія-автомобілевиробник Audi представить світові Urban Concept - прототип компактного двомісного автомобіля для міста. В основі моделі - радикально нова концепція, яка поєднує в собі елементи гоночного боліда, родстера, автомобіля сегмента Fun-Cars та міського автомобіля.

Модель Audi Urban Concept збудована на унікальній платформі, яку раніше ніколи не використовували для виробництва інших моделей Audi. При створенні цієї моделі насамперед бралися до уваги легкість, ефективність та зменшення габаритів.

Колеса Audi Urban Concept будуть винесені за межі корпусу (фото взято з сайту conceptcar.ee)
Колеса Audi Urban Concept будуть винесені за межі корпусу (фото взято з сайту conceptcar.ee)

Що ж стосується дизайну концепт-кара, то він вирізнятиметься плавними контурами. 21-дюймові колеса винесені за межі корпусу, а їхні захисні елементи обладнані покажчиками повороту з інтегрованими світлодіодами.

Сидіння для пасажира та водія Audi Urban Concept розташовані в шаховому порядку. Дах автомобіля підніматиметься та відкидатиметься назад.

Нову модель Audi укомплектують двома електродвигунами e-tron.

Джерело: http://subcar.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.