Винахідник із Севастополя створив авто на підводних крилах Автор: lesya · Опубліковано: 05.09.2011 19:28 · Розділ: Авто-мото

Талановитий винахідник Сергій Сергєєв із Севастополя створив цікавий концепт автомобіля на підводних крилах та концепт двигуна, удвічі економічнішого, ніж усі сучасні двигуни.

Сергій створив макет автомобіля «Запорожець» та оснастив його підводними крилами замість переднього бампера. Ззаду автомобіль обладнаний гвинтом. За словами винахідника, «ця машина може йти і по суші, і по воді». Авто може розвивати швидкість до 50 вузлів (92,6 км/год).

Винахідник оснастивЗапорожець підводними крилами (фото взято з сайту 0652.in.ua)
Винахідник оснастивЗапорожець підводними крилами (фото взято з сайту 0652.in.ua)

Завдяки своєму винаходу Сергєєву вдалося зайняти призове місце на конкурсі винахідників, який відбувався у Києві. Разом з цим, Сергій створив економний двигун. «Мій двигун вдвічі менший, удвічі легший та удвічі економічніший, при цьому працює він на будь-якому паливі», - розповідає Сергій Сергєєв. Чоловік мріє втілити хоча б один свій винахід в реалі, однак власних грошей не вистачає, а спонсорів поки що знайти не вдалося.

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.