Якою повинна бути ідеальна жінка Автор: lesya · Опубліковано: 02.09.2011 19:08 · Розділ: Суспільство

Цими днями працівники популярної соціальної мережі знайомств Badoo, вирішили з'ясувати, жінкам з якою зовнішністю надають перевагу сучасні чоловіки. Результати опитування Badoo спростовують існуючі в сучасному суспільстві стереотипи. Так, вчені виявили, що блондинки не дуже цікавлять чоловіків – значно більше представників сильної половини людства приваблюють брюнетки та шатенки.

33% учасників опитування подобаються шатенки. Ще 28,5% учасників опитування Badoo заявили, що їм подобаються брюнетки. Блондинки подобаються майже третині учасників опитування - 29%. Найменшою популярністю у чоловіків користуються руді жінки - вони набрали близько 9% голосів.

Брюнетки подобаються чоловікам більше, ніж блондинки (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Брюнетки подобаються чоловікам більше, ніж блондинки (фото взято з сайту liveinternet.ru)

За даними цього ж опитування, більшості чоловіків (39%) подобаються жінки, які носять одяг 44-46 розміру. Любителів жінок з 42 розміром одягу - всього лише 10%. А стосовно кольору жіночих очей, то тут безумовним лідером стали блакитні очі – вони приваблюють більше 40% учасників опитування. На другому місці за популярністю жінки з карими очима (29%), на третьому - з зеленими (17%). Таким чином, як бачимо, сучасним чоловікам подобаються жінки середньої статури з блакитними очима і темним волоссям.

Джерелом: http://www.directadvert.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.