На Місяці збудують піцерію Автор: lesya · Опубліковано: 02.09.2011 18:49 · Розділ: Цікаві факти

Найближчим часом американська мережа піцерій Domino's Pizza планує відкрити на Місяці своє перше кафе. Така оригінальна ідея з’явилася у співробітників підрозділу компанії в Японії. Однак хто ж стане клієнтами нового кафе, поки що невідомо.

За попередніми даними, Domino's Pizza витратить на проект близько 1,67 трильйона ієн (близько 22 мільярдів доларів). З цієї суми 560 000 000 000 ієн (близько 7,3 мільярда доларів) піде на транспортування 70 тонн будівельних матеріалів та необхідного обладнання на Місяць. Вантаж доставлятимуть на Місяць на 15 ракетах.

Піцерія матиме форму купола, а розробкою проекту «місячної» піцерії займається японська будівельна компанія Maeda Corp. Передбачається, що діаметр куполу становитиме близько 26 метрів. Обслуговуючий персонал ресторану, за задумом архітекторів, мешкатиме в цьому ж будинку.

На Місяці збудують першу в світі піцерію (фото взято з сайту mac24h.com.ua)
На Місяці збудують першу в світі піцерію (фото взято з сайту mac24h.com.ua)

Нагадаємо, що мережа Domino's Pizza була заснована ще в 1960 році. На сьогоднішній день під управлінням компанії знаходяться понад дев'ять тисяч торгових точок в 60 країнах світу.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу