Любовні пристрасті шкодять здоров'ю Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2011 15:19 · Розділ: Наука

Британські вчені твердять, що напруження та згасання романтичних взаємин негативно впливають на здоров'я людини.

Провівши низку відповідних досліджень, вчені вияснили, що з в організмі людини, яка переживає різні емоції, відбуваються фізичні зміни. Ось, приміром, стан закоханості легко визначити на фізичному рівні. Так, у палко закоханої людини зіниці розширені, долоні помітно пітніють, серцебиття частішає. Людина отримує величезний викид адреналіну в кров, а він негативно впливає на здоров'я.

Стан закоханості завдає шкоди здоровю (фото взято з сайту vagitna.pl.ua)
Стан закоханості завдає шкоди здоровю (фото взято з сайту vagitna.pl.ua)

Експерти твердять, що захворювання, які є наслідком стресів, можуть викликатися і закоханістю. Фахівці помітили, що велика кількість людей звертаються до лікарів з хворобами, симптоми яких нагадують грип. Такі захворювання викликані стресом. У даному контексті вчені ще раз наголошують на існуванні взаємозв'язку емоційного та фізичного здоров'я.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.