Англійська мова - мова оптимістів Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2011 12:18 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені з'ясували, що англомовні люди у своєму щоденному мовленні використовують набагато більше слів з позитивним емоційним забарвленням, ніж слів з негативними конотаціями.

В рамках дослідження фахівці проаналізували частоту вживання різних слів у книгах, соціальних мережах і газетах. У загальному вчені розглянули 361 000 000 000 слів зі 3,29 мільйона книг з бази Google Books, 9000000000 слів з 821 мільйона повідомлень у мікроблозі Twitter, написаних з 2008 до 2010 року, 1 мільярд слів з публікацій американської газети The New York Times 1987-2007 років та 58,6 мільйона слів, які зустрічаються в 295 тисячах популярних пісень.

На другому етапі експерименту вчені виділили з кожного джерела по 5 тисяч слів, які вживаються найчастіше. Ці слова у свою чергу стали основою підсумкового списку, до якого увійшло 10122 слова. Кожне слово оцінили з точки зору "позитивне-негативне", присвоївши кожній лексемі певний бал від 1 до 9. Межі цього інтервалу визначалися за словами з найбільш вираженою емоційною складовою. Так, слову "терорист" присвоїли 1,3 бала, а слово "сміх" отримало 8,5 балів.

Англомовні люди вживають багато слів з позитивним емоційним забарвленням
Англомовні люди вживають багато слів з позитивним емоційним забарвленням

В результаті проведеного дослідження виявилося, що в середньому кількість часто вживаних слів з позитивним настроєм перевищила кількість негативних слів. Вчені також виявили, що "найсумнішими" в плані вживання тих чи інших слів є популярні пісні.

А нещодавно інший колектив учених досліджував еволюцію мови протягом останніх 200 років, використовуючи для цього пошуковик Google. Фахівцям вдалося встановити, що за цей час кількість часто вживаних слів зросла вдвічі.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.