Найкомфортнішим для проживання містом світу визнано Мельбурн Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2011 16:42 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники аналітичної компанії Economist Intelligence Unit черговий раз склали список найкомфортніших для проживання міст світу під назвою Global Liveability Survey. Цього року лідерство отримав австралійський Мельбурн, тоді як канадський Ванкувер, який завойовував першість декілька років поспіль, опинився на третьому місці.

Друге місце рейтингу належить австрійському Відню. На четвертій сходинці - канадське Торонто, на п’ятому - Калгарі. Шосте місце дісталося Сіднею (Австралія), сьоме - Хельсінкі (Фінляндія), восьме - Перт (Австралія), дев'яте - Аделаїді (Австралія) та десяте - Окленду (Нова Зеландія).

Такі результати експерти пов'язують з низьким рівнем злочинності в Австралії та Канаді, невисокою густотою населення і традиційно високим рівнем життя. Ванкувер втратив лідерство лише у зв’язку з періодичним закриттям ключових автомагістралей міста.

Європейські міста через економічну кризу знаходяться далеко позаду лідерів. Столиця Греції Афіни навіть поступилася місцем Сан-Хуану (Пуерто-Ріко) та Монтевідео (Уругвай).

Ванкувер протягом кількох років поспіль був лідером рейтингу найкомфортніших для проживання міст світу (фото взято з сайту tocanadawithlove.com)
Ванкувер протягом кількох років поспіль був лідером рейтингу найкомфортніших для проживання міст світу (фото взято з сайту tocanadawithlove.com)

Найгіршими містами для життя визнано Хараре (Зімбабве), Дакка (Бангладеш) і Порт-Морсбі (Папуа-Нова Гвінея).

До речі, Лондон зайняв лише 53-є місце рейтингу, до якого загалом увійшло 140 міст світу), а серед американських міст першість належить Гонолулу (26-е місце).

При складанні рейтингу фахівці враховували насамперед такі критерії, як стабільність, охорону здоров'я, культуру, навколишнє середовище, освіту та інфраструктуру.

Джерело: E-NEWS


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.