Джейн Фонді підсіла на гормони Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2011 17:19 · Розділ: Краса і здоров'я

Вже протягом тривалого часу в усіх викликає подив бездоганна та моложава зовнішність актриси Джейн Фонді, якій уже виповнилося 73. Ця жінка, як не дивно, виглядає куди краще багатьох своїх молодших колег, живе повноцінним сексуальним життям, привертаючи до себе увагу чоловіків.

Секрет своєї молодості актриса недавно вирішила розкрити сама. Вся справа в тому, що вона ось уже протягом трьох років вживає… чоловічі гормони - тестостерон: за словами актриси, він допомагає зберегти сексуальну енергію.

Джейн Фонді підсіла на гормони (фото взято з сайту tabloid.pravda.com.ua)
Джейн Фонді підсіла на гормони (фото взято з сайту tabloid.pravda.com.ua)

Джейн Фонді була тричі заміжня, однак справжню насолоду від сексу вона отримала, коли їй виповнилося 71. На сьогоднішній день у актриси новий коханець - 69-літній музичний продюсер Річард Перрі.

Як відомо, тестостерон, виробляється не лише чоловічим, але й жіночим організмом, однак в значно менших концентраціях. Після настання менопаузи у жінок рівень тестостерону починає знижуватися, стаючи основною причиною падіння лібідо.

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.