Створено мотоцикл без керма і сидіння Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2011 17:03 · Розділ: Авто-мото

Цими днями спеціалісти американської компанії Performance Concepts Inc. (PCI) показала світові виріб, на розробку якого витратили близько 10 років. Двоколісний апарат PCI є чимось середнім між скейтбордом, сноубордом, гірським велосипедом та мотоциклом. Апарат отримав назву Motorcrossboard (MXB).

За словами винахідника Енді Кіла, цей засіб пересування слід зараховувати до легких мотоциклів. На цьому мотокросборді можна їздити лише стоячи, замість керма стискаючи в руках контролер газу/ гальма та повертаючи шляхом переміщення власної ваги.

Двоколісний апарат належить до легких мотоциклів
Двоколісний апарат належить до легких мотоциклів

Відомо також, що створенню такого незвичайного транспортного засобу передувала низка подій: Енді - завзятий сноубордист, та коли йому довелося переїхати на постійне місце проживання до Джорджії, де можливості кататися по снігу не було, він почав думати, як вийти із цієї ситуації, не прощаючись з улюбленим заняттям.

Перший дослідний зразок мотокросборду Кіл створив у 2005 році. «Це було справжнє пекло на колесах», - говорить сміючись Енді.

Химерний апарат викликав резонанс в американській пресі наприкінці минулого року, і компанія мала намір, скориставшись підвищеним інтересом до моделі, продати обмежену партію MXB Shocker Motocrossboard за ціною $ 2999.

Однак винахідник вирішив не поспішати з продажем, зосередившись в основному на удосконаленні продукту. На сьогднішній день ціни на мотокросборди варіюють в межах від $ 1800 до $ 2600.

Усього пропонується чотири моделі - дві бензинові (2012 MXB MOTO-GT і MOTO-GTR, 2 і 4 к.с.) та дві електричні (2012 MXB Shocker і Shocker R).

В залежності від моделі, мотокросборд важить від 28,5 до 32 кг. Вага водія не повинна перевищувати 130 кілограмів. Апарат може розвинути максимальну швидкість до 45-48 км/год. Судячи з усього, швидкість спеціально обмежили, адже відомо, що експериментальний прототип розвиває швидкість до 96,5 км/год.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.