Дорога на роботу травмує психіку жінок Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2011 16:47 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені твердять, що сучасним жінкам з психологічної точки зору дуже важко добиратися до роботи. Фахівці дійшли висновку, що дорога на роботу є ще одним пунктом у списку стресових факторів. Натомість на чоловіків дорога до роботи ніяк не впливає, хоча зазвичай і займає більше часу.

На думку фахівців, причина того, що дорога так негативно впливає на представниць прекрасної половини людства криється в тому, що на плечі жінок, як правило, лягає великий вантаж щоденних справ та обов'язків, який з часом робить їх значно чутливішими до тиску під час поїздки на роботу. За словами одного з авторів дослідження, професора Дженніфера Робертса з Університету Шеффілда, зазвичай у маршрут свого пересування жінки, а особливо жінки з дітьми, включають такі пункти, як продуктовий магазин та дитсадок. І найчастіше саме необхідність забрати дитину чи сходити за продуктами посилює стресову ситуацію.

Дорога на роботу викликає у жінок стрес (фото взято з сайту ivona.bigmir.net)
Дорога на роботу викликає у жінок стрес (фото взято з сайту ivona.bigmir.net)

Результати дослідження, проведеного фахівцями, опубліковані в статті на сторінках журналу Journal Of Health Economics. Як виявилося, найбільше страждають жінки з дітьми дошкільного віку. Їм справитися зі стресовою дорогою до роботи вчетверо важче, ніж чоловікам з дітьми такого ж віку.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.