Вчені виявили скелет барана з людською головою Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2011 16:22 · Розділ: Наука

Нещодавно в Ставрапольскому краї, Росія, групою археологів було виявлено вельми цікавий артефакт: під час розкопок стародавнього кургану вчені виявили скелет барана з людським черепом.

Не довго думаючи, археологи охрестили знахідку «людинобараном», однак що ця знахідка означає - поки що не ясно.

За словами завідувача відділом природи Ставрапольского музею-заповідника Анни Швирьової, череп належав молодій людині віком до 25 років. І тепер перед вченими постало питання: чи була це комбінація з кісток, чи, навпаки, голова колись була єдиним цілим з тулубом?

Вчені не знають, чи знайдений ними скелет - комбінація з кісток
Вчені не знають, чи знайдений ними скелет - комбінація з кісток

В могилі вчені також віднайшли характерний для даного типу поховань посуд та зброю.

Та на цьому цікаві та вражаючі знахідки не закінчилися: неподалік першого могильника було виявлено ще одне поховання, де покоїлися останки коня. Розміри тварини і справді велетенські: вчені віднайшли рештки коня, заввишки понад 2 метри. Цікаво й те, що тварину хоронили з особливими почестями, які абсолютно не схожі на традиційні ритуали поховань такого типу. Обидві знахідки неймовірно спантеличили вчених, які зараз активно шукають відповідей на цілу низку запитань, що виникли у ході розкопок.

До речі, схожий випадок стався в 2010 році, коли на світ з'явилося ягня з людським обличчям.

Джерело: ufo.ck.ua


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.