Переселяємося на Марс? Автор: lesya · Опубліковано: 25.08.2011 12:27 · Розділ: Наука

Фахівці твердять, що зовсім скоро люди зможуть жити на Марсі. Нещодавно скандальний американський вчений на ім’я Крейг Вентер, який минулого року приголомшив наукове співтовариство заявою про створення першого в світі штучного організму, повідомив тому ж таки науковому світові, що стоїть на порозі нового грандіозного відкриття, яке допоможе людству оселитися на Марсі.

Крейг говорить, що зовсім скоро люди зможуть оселитися на Марсі (фото взято з сайту trendclub.ru)
Крейг говорить, що зовсім скоро люди зможуть оселитися на Марсі (фото взято з сайту trendclub.ru)

Так, на сьогоднішній день Вентер разом з колегами активно працює над створенням клітин, здатних рости за рахунок вуглекислого газу. І якщо випробування увінчаються успіхом, люди спокійнісінько зможуть виїхати на Марс, оскільки, як відомо, атмосфера Червоної планети на 95% складається з вуглекислого газу.

Результати проведеного Вентером дослідження мають величезне значення і для життя на Землі: цілком ймовірно, вони зможуть зупинити глобальні зміни клімату.

Джерело: http://www.utro.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.