В музеї Неаполя сфотографовано привид дівчинки Автор: lesya · Опубліковано: 24.08.2011 12:12 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями в Археологічному музеї Неаполя вдалося сфотографувати привид дівчинки. Архітектор Оресте Альбарано, який за дорученням міністерства культури Італії керував роботами в музеї, ніколи не вірив у привидів. Однак робітники, які проводили роботи з реконструкції будівлі, почали звертатися до нього з повідомленнями про дивні події, які траплялися в музеї. Ось, приміром, предмети починали рухатися без сторонньої допомоги, мішки з будматеріалами загадково порожніли.

В результаті Альбарано вирішив особисто відвідати об'єкт та перевірити, що там відбувається. Під час свого візиту він зробив декілька знімків на камеру свого мобільного телефону. Згодом на одному зі знімків Оресте помітив обриси постаті дівчинки: ретельні перевірки доводять, що вона аж ніяк не могла бути, наприклад, дочкою когось із робітників, яка заходила до батька на роботу.

Повідомляється, що найближчим часом музей відвідають справжні "мисливці за привидами". Можливо, саме їм вдасться пролити світло на деякі темні сторони цієї історії, яка затягнулася вже на декілька місяців. До групи експертів увійдуть також університетські професори.

Натомість директор музею Валерія Сампаоло спростовує факт існування примар: "Ці історії позбавлені будь-якого підґрунтя, це звичайнісінька фантазія. Можу додати, що це знамените фото існує вже більше року. За допомогою сучасної техніки можна зробити все, що завгодно", - говорить жінка. І якщо це зображення виготовлене з метою привернути до музею туристів, то дарма, вважає директор. Адже туристів в музеї як завжди багато, та ніхто не цікавиться примарами - і без них в залах є на що глянути, твердить Сампаоло.

В музеї відбувалися дивні події
В музеї відбувалися дивні події

До речі, на сьогоднішній день фотографічних свідчень існування привидів існує багато. У США навіть відкрито сайт, на якому можна знайти цілу колекцію фотографій примар.

Наприклад, в серпні 1991 року у Чикаго в ході поліцейської операції, яка проводилася з метою з'ясувати причину дивних подій на місцевому кладовищі, було сфотографовано жінку, яка сидить на могильному камені. Знімок зроблено за допомогою інфрачервоного устаткування.

За допомогою сучасної техніки, різноманітні образи з потойбічного світу можна віддруковувати не лише на плівці, а й на сучасних носіях.

До речі, фотокамери мобільних телефонів вже не раз доводили свою здатність відображати невидиме. Ось, приміром, порівняно недавно, покрівельники, які ремонтували дах будинку для нового власника, виявили на зробленому ними любительському фото колишню власницю будинку - даму похилого віку, яка померла три місяці перед описаними подіями тощо.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу