Визначено 200 кращих Вузів України Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.06.2009 10:16 · Розділ: Освіта

Експерти кафедри ЮНЕСКО "Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика" (структурний підрозділ Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України) визначили 200 кращих Вузів України за показниками 2008. За методикою кафедри, діяльність ВУЗів оцінюється за допомогою інтегрованого індексу рейтингової оцінки. Він складається з трьох комплексних критеріїв: індекс якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Список "кращих" очолив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який отримав 70,08 бала.

На друге місце опустився минулорічний лідер, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут". Отримавши 70,06 бала. З п'ятого на третє місце піднявся Харківський національний університет ім. В. Каразіна, який отримав 49,4 бала.

З третього на четверте місце опустився Національний медичний університет ім. А. Богомольця, який отримав 46,7 бала. Замикає п'ятірку лідерів Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" - 45,8 бала, який піднявся з 6 місця.

Шосте місце в рейтингу займає Національний гірський університет, набравши майже 35 балів. На сьомій позиції Дніпропетровський національний університет (33,7 бала), восьме - Донецький національний університет (33,4 бала). На дев'яте місце з четвертого опустився Національний університет "Києво-Могилянська академія", отримавши 31,7 бала. Замикає десятку лідерів рейтингу "Топ 200 Україна" за 2008 рік Національний університет біоресурсів і природокористування України (колишній Національний аграрний університет).

Джерело webefir.com


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.