Сила рукостискання розкаже про сексуальне життя Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2011 14:59 · Розділ: Цікаві факти

В результаті дослідження, проведеного групою нью-йоркських сексологів та соціологів, виявилося, що таке звичне нам рукостискання, на яке в повсякденному житті більшість не звертає анінайменшої уваги, може розповісти дуже багато про сексуальне життя людини. Це правило в більшості стосується чоловіків (можливо, тому, що рукостискання – справа чоловіча, а можливо, з якихось інших, суто біологічних чи генетичних причин).

В рамках дослідження вчені провели експеримент за участю 143 студентів. Спершу вчені ретельно вивчили анатомічні особливості учасників експерименту, зіставивши їх зі ступенем привабливості добровольців та силою рукостискання. Після цього фахівці запропонували чоловікам та жінкам пройти анкетування й розповісти про свій сексуальний досвід.

Аналіз даних дівчат не виявив ніякого зв'язку між силою рукостискання представниць прекрасної половини людства та їхнім сексуальним життям, натомість з чоловіками все по-іншому.

Манера рукостискання зможе розповісти про сексуальне життя співрозмовника
Манера рукостискання зможе розповісти про сексуальне життя співрозмовника

Результати експерименту доводять, що чим сильніше чоловік стискає руку, тим раніше він вступає у сексуальні зв'язки і має більше партнерів.

Окрім того, сила рукостискання прямо пропорційна стану здоров'я людини.

Зауважимо також, що за даними психологів та генетиків, сила рукостискання передається у спадок: в 65% випадків вона визначається генетичними факторами, і лише 35% залежить від того, наскільки інтенсивно людина займається спортом та як харчується.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу