Volkswagen випустив мікролітражку Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2011 14:42 · Розділ: Авто-мото

Цими днями представники компанії Volkswagen офіційно представили світові свою найменшу модель - трьохдверний хетчбек up!. Довжина цього мініавтомобіля становить 3540 мм, така модель дещо коротша за Polo, однак вища за нього на 50 мм. Колісна база up! становить 2540 мм – таким чином це авто може з комфортом вмістити чотирьох пасажирів. Об’єм багажника субкомпактної моделі, яка в Європі конкуруватиме з Citroen C1, Peugeot 107 і Smart, становить всього лише 251 л. Щоправда, якщо Ви складете задні сидіння, то об'єм збільшиться до 951 л.

Хетчбек up! конкуруватиме в Європі з Citroen C1, Peugeot 107 і Smart
Хетчбек up! конкуруватиме в Європі з Citroen C1, Peugeot 107 і Smart

На відміну від власного концепту, новий автомобіль буде передньопривідним. Модель up! обладнають двома двигунами - обидва трициліндрові, потужністю 60 і 75 к.с. Окрім п'ятиступінчастої «механіки», в недалекому майбутньому Volkswagen планує додати і автоматичну трансмісію.

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.