Альбому "Nevermind" колективу Nirvana присвятять виставку Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2011 19:33 · Розділ: Музика

Вже найближчим часом у столиці Великобританії відбудеться виставка, присвячена 20-річчю з дня виходу у світ платівки Nirvana під назвою "Nevermind". Передбачається, що виставка розпочнеться у вересні та триватиме не менше двох тижнів (точні терміни відкриття та закриття експозиції організатори поки що тримають в таємниці). Виставка відбудеться в залі Loading Bay Gallery в східній частині британської столиці.

Експонатами виставки стануть рідкісні фотографії групи, різноманітні предмети, пов'язані з історією колективу та роботою над створенням "Nevermind". Організатори виставки звернулися до шанувальників творчості Nirvana з проханням допомогти при формуванні експозиції. Ті, у кого є якісь пам'ятні предмети, які мають відношення до групи в цілому та "Nevermind" зокрема, можуть зв'язатися з членами організаційного комітету заходу, заповнивши форму на офіційному сайті майбутнього показу.

До ювілею з дня виходуNevermind організують виставку (фото взято з сайту zhaba.ru)
До ювілею з дня виходуNevermind організують виставку (фото взято з сайту zhaba.ru)

До речі, виставка стане не єдиною подією, присвяченою ювілею популярного альбому "Nevermind". За окремими даними, 19 вересня кожен бажаючий зможе придбати колекційне перевидання платівки. Окрім оновленої версії альбому до ювілейної колекції увійдуть не видані раніше записи, бісайди та фрагменти виступу колективу на BBC. Видання складатиметься з чотирьох CD та одного DVD.

Нагадаємо, що оригінал "Nevermind" побачив світ 24 вересня 1991 року, ставши другим альбомом в дискографії Nirvana. Платівка зайняла перше місце в американському чарті, випередивши "Dangerous" Майкла Джексона. "Nevermind" розійшовся по світу тиражем близько 30 мільйонів екземплярів.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу