У Ferrari скептично ставляться до електромобілів Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2011 19:17 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно президент Ferrari Лука ді Монтеземоло розповів світові про власне ставлення до масової електрифікації автомобільного ринку, де протягом останніх років з'явилося кілька серійних електромобілів.

За словами керівника італійської компанії, Ferrari не зацікавлена ринком електромобілів – у компанії нема анінайменшого бажання мати справу з електромобілями.

"Ви ніколи не побачите електричний Ferrari, тому що я не вірю в електромобілі, - впевнено говорить Лука ді Монтеземоло видання. – Такою ж мірою я не вірю в те, що моделі з електричними силовими установками зроблять вагомий внесок у боротьбу з забрудненням довкілля. Натомість на сьогоднішній день ми наполегливо працює над створенням гібридного авто, адже саме гібриди стануть майбутнім світового автопрому, і, сподіваюся, що через декілька років світ зможе оцінити нашу розробку".

Ferrari полюбляє гібриди
Ferrari полюбляє гібриди

До речі, минулого року на автосалоні в Женеві компанія Ferrari провела прем'єру концептуального суперкара 599 HY-KERS. Авто оснащене бензиновим двигуном V12, який працює поряд з електричним мотором потужністю 100 к.с. Джерелом живлення для силової установки з нульовим вихлопом є літій-іонні акумулятори, розташовані під підлогою автомобіля. Гібридний агрегат спарений із семиступінчастою коробкою передач F1 з двома зчепленнями.

Відомо також, що Ferrari планує оснастити гібридною силовою установкою майже весь модельний ряд, серед яких і 599 та 612, і, нарешті, гібридну установку отримає наступне покоління гіперкара Enzo.

Джерело: http://www.kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.