Героїв знаменитої саги "Зоряні війни" увіковічнять в монетах Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2011 18:47 · Розділ: Події у світі

Найближчим часом на Тихоокеанському острові Ніуе випустять серію срібних монет з портретами героїв знаменитої голлівудської саги "Зоряні війни". Відповідна угода була цими днями підписана компанією LucasFilm та співробітниками монетного двору Нової Зеландії. Однак ці грошові одиниці можна буде використовувати в якості платіжного засобу лише на території острова Ніуе.

На одній стороні монети викарбують профіль британської королеви Єлизавети Другої, а на іншій - портрети Дарта Вейдера, імператора Палпатіна, магістра Йоди, принцеси Леї, капітана Хана Соло, Чубакка, робота R2D2 та інших героїв фільму. Всього планується випустити 7500 таких грошових одиниць.

Обличчя героївЗоряних
Обличчя героївЗоряних

Монети вийдуть в світ у двох типах наборів по чотири екземпляри у кожному. Один з цих наборів буде упакований у футляр, зроблений у вигляді шолома Дарта Вейдера - при відкритті цієї коробки можна буде почути "дихання" головного лиходія "Зоряних воєн". Другий набір з’явиться в футлярі у формі космічного корабля "Тисячолітній сокіл". Він видаватиме звук, який лунає під час зльоту ракети. Вартість колекційного набору становитиме близько 400 доларів США.

Нагадаємо, що острів Ніуе було відкрито в 1774 році. Протягом тривалого часу він перебував під протекторатом Британської імперії. І лише у 1974 році держава отримала фактичну незалежність, залишившись у співдружності з Новою Зеландією.

Джерело: http://opa.kg


Інші новини розділу