Колекцію гітар Річарда Гіра продадуть з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2011 15:49 · Розділ: Події у світі

Найближчим часом колекцію гітар легендарного голлівудського актора Річарда Гіра, вартість якої перевищує $ 1 млн, продадуть з молотка. На аукціоні Christie's у Нью-Йорку буде представлено 110 інструментів, а сам аукціон відбудеться 11 жовтня цього року.

Сам Річард Гір розповів журналістам, що він був закоханий у гітари ще з раннього дитинства. «Вони залишалися моїми вірними друзями як в погані, так і в хороші часи», - говорить Гір. Актор твердить, що кошти, виручені від продажу гітар, підуть на благодійність.

До колекції знаменитості увійшли інструменти, які колись належали блюзмену Альберту Кінгу, одному з найвідоміших виконавців регбі Пітеру Тошу та легендарному гітарному майстру Джиммі Д'Аквісто, а також гітари відомих виробників CF Martin, Gibson, Fender, Gretsch і Epiphone та різноманітні електрогітари.

Взагалі музика - давнє захоплення голлівудського актора. В юності він вивчився на трубача, а згодом самостійно освоїв гру на гітарі та фортепіано. До речі, в деяких фільмах Гір демонструє свої музичні таланти - ось, приміром, в легендарній «Красуні» Гір грає на роялі.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу