Неаполь і величний замок королів Автор: Ольга · Опубліковано: 18.08.2011 18:07 · Розділ: Культура

Їдучи до Неаполя, слід пам’ятати, що у цьому місті найвищий рівень безробіття у Європі, а також процвітає організована злочинність, відома як «Коммора». Для половини населення цього міста грабування туристів є професійним заняттям. Інша половина населення ловить цих грабіжників. По головних вулицях владою заборонено пересування на скутерах, проте це не зробило місто більш безпечним. Неаполь – нескінченно чарівний, засмічений, неввічливий та гамірний.

На околицях Неаполя розташований один із найбільших палаців Європи – королівська резиденція Казерта. Палац будували 28 років, і слугував він заміською резиденцією для неаполітанських королів династії Бурбонів.

У палаці налічується 1200 кімнат, навколо нього розташувався найбільший в Італії парк із каскадами фонтанів. Це був яскравий зразок, «лебедина пісня» епохи мистецтва бароко, особливо слід відзначити фонтан. Скульптури палацу розповідають цілий сюжет із історії Стародавньої Греції: юнак Актіон побачив зовсім голу богиню Діану, котра купалася. А Богиня, дізнавшись про це, покарала юнака, перетворивши його на оленя. А коли собаки не впізнали господаря, розірвали його на куски.

У 1997 році парковий ансамбль палацу Казерта було оголошено пам’яткою Всесвітньої спадщини людства. Зараз відвідувачі палацу приходять сюди щоб насолодитися багатством архітектури.

Після відвідин Неаполя, та виснажливої прогулянки довгими коридорами і незліченними залами палацу Казерта, безумовно захочеться відпочити. Тому слід потурбуватись наперед про оренду апартаментів, щоб у повній мірі отримати задоволення від подорожі, не відволікаючись на побутові проблеми. Так само радимо вчинити, якщо ви маєте намір побувати у Марокко.

Джерело: http://navkolosvitu.net.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?