Іспанці готують повітряну кулю для підйому туристів у стратосферу Автор: Ольга · Опубліковано: 18.08.2011 18:00 · Розділ: Нові технології

Компанія zero2infinity, що знаходиться у Барселоні, пропонує усім бажаючим забронювати квитки на політ у «ближній космос». Фіпма планує за 110 тисяч євро підняти туриста на повітряній кулі на 36 кілометрів.

Іспанський проект отримав назву bloon та вважається «екологічно безпечним способом добратися до космосу без будь-якого палива, шуму та викидів».

Розробниками буде збудовано надувний модуль, прогулка на воздушном шаре можлива для чотирьох туристів і двох членів екіпажу. Повітряна куля, нповнена гелієм, доправить цей «кошик» у стратосферу. Для того щоб спуститися на Землю, подорожуючі повинні спустити гелій та опустити кулю, при цьому на заміну кулі опуститься парашут. Приземлення пом’якшать 8 надувних подушок, як повідомляє Inhabitat.

Перший політ с людиною на борту заплановано компанією zero2infinity на 2012 рік, а до 2015 року такі туристичні рейси до 36-кілометрової позначки мають стати регулярними. Віру в реальність цих задумів іспанців підсилює минулорічний тестовий політ масштабного прототипу – у стратосфері побував зразок форми футбольної збірної Іспанії.

Ідея космічної туристичної кулі вже давно «витає у повітрі». але самій кулі з людьми на борту постійно щось перешкоджає. Подібні спроби робили ізраїльтяни, на чомусь такому подібному збирались полетіти англійці, збирався француз… Зате «безлюдні» кулі літають досить вдало.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.