Аргентина: в Буенос-Айресі відкрився Міжнародний фестиваль танго Автор: Ольга · Опубліковано: 18.08.2011 18:08 · Розділ: Культура

16 серпня у Буенос-Айресі розпочався Міжнародний фестиваль танго, котрий триватиме до кінця місяця.

Під час фестивалю відбудеться понад 150 концертів, майстер-класів, танцювальних вечорів і конференцій за участі 500 відомих артистів.

Також буде проводитись ярмарка товарів, які мають відношення до танго. Серед інших подій – виставка «Карлос Гардель: від людини до легенди», присвячена «королю танго».

Однією із центральних подій фестивалю стане, безумовно, чемпіонат світу з танго, відбіркові тури тури якого розпочнуться вже наступного тижня. Поки що організатори не повідомляють країни, які танцюристи будуть презентувати на конкурсі, однак відомо, що у ньому візьмуть участь понда 480 танцювальних пар зі всього світу. Змагання будуть проходити у двох категоріях – салонне та сценічне танго. Два фінали чемпіонату відбудуться на столичному стадіоні «Луна-парк» відповідно 29 та 30 серпня. Салонне танго – це стиль 40-х років минулого століття, які вважають «золотим століттям» танго.

Фестиваль та чемпіонат світу з танго відбувається в столиці Аргентини вже в дев’яте під патронатом уряду міста Буенос-Айрес.

Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний.

Джерело: http://news.turizm.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?