Третина жінок свідомо йде на нещасливий шлюб Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2011 14:24 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група соціологів на чолі з Дженніфер Гаувейн провели дослідження, в результаті якого виявилося, що близько однієї третьої усіх шлюбів, у які вступають жінки, укладаються ними за відсутності кохання. В опитуванні взяло участь близько тисячі жінок, які нещодавно розлучилися зі своїми чоловіками. І виявилося, близько третини учасниць експерименту від самого початку знали, що майбутній чоловік їм не пара.

Вчені також з'ясували, що головною причиною такого здавалося б необдуманого кроку є вік жінки. Вона починає усвідомлювати, що її час минає, всі подруги давно мають сім'ю, а її з кожним днем дедалі більше гнітить громадська думка - мовляв, скоро вона стане нікому не потрібна.

Друга причина, яка підштовхує представниць слабкої статі під вінець - міф про «стерпиться - злюбиться». Жінка несвідомо намагається довести собі, що обраний нею партнер - хороша людина, яку вона з часом зможе покохати.

Ще однією причиною такого заміжжя є той факт, що некоханий чоловік стає останнім шансом вийти заміж та створити сім'ю. Острах, що кращого вже не зустріти, штовхає жінок на укладання шлюбу.

Жінки часто виходять заміж за некоханого
Жінки часто виходять заміж за некоханого

Отож у даному контексті психологи рекомендують не поспішати з весіллям та добре все обдумати, перш ніж виходити заміж.

Вище перелічені лише три основні причини нещасливого заміжжя – в дійсності психологи виявили їх набагато більше.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.