Мобільні телефони обладнають подушками безпеки Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2011 14:10 · Розділ: Нові технології

Цілком ймовірно, що найближчим часом мобільні пристрої матимуть власну систему безпеки. Принцип роботи запропонованої системи безпеки полягає у викиданні стисненим повітрям захисту власне у той момент, коли пристрій ще тільки летить у повітрі. У цьому й полягає принципова відмінність від подушок безпеки в автомобілях, у яких захисний механізм приводиться в дію за долі секунди після зіткнення з перешкодою.

Однак звідки ж система знатиме, що телефон падає? А допоможе їй у цьому спеціальний вбудований вимірник прискорення. До речі, цілком ймовірно, що система безпеки включатиме пружинки в корпусі та повітряні струмені, що корегуватимуть кут падіння мобільного пристрою з метою захисту його екрану.

Мобільники матимуть власну подушку безпеки
Мобільники матимуть власну подушку безпеки

На сьогоднішній день розробка системи безпеки для мобільних телефонів на практиці триває. І поки її не довершать, володарям стільникових телефонів можна лише порекомендувати тримати їх у руках міцніше та впевненіше.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.