Цього літа популярні цукерки з перцем Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2011 13:02 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями експерти назвали наймодніші тенденції на ринку солодощів. Майстри кулінарної промисловості розповіли, які солодощі користуються найбільшою популярністю цього року. За словами фахівців, наймоднішими цього року вважаються цитрусові смаки, гостро-солодкі поєднання та корисні для здоров'я цукерки. Виробники дедалі частіше додають до солодощів зерно, горіхи та різного роду насіннячка.

Зростання популярності цитрусових смаків спеціалісти пояснюють тим, що він дещо згладжує приторність цукру, забезпечуючи освіжаючий ефект. «Цитрус освіжає та очищає піднебіння», - розповіли кулінари. Окрім того, на думку експертів, «контраст солодкого та кислого створює прекрасний баланс». До того ж, цитрус частенько використовують при виробництві карамелі, в хрустких і жувальних кондитерських виробах.

Особливим попитом цього літа користується поєднання гострого та солодкого
Особливим попитом цього літа користується поєднання гострого та солодкого

Особливою популярністю у світі солодощів користується шоколад зі смаком перцю, лимону та морської солі. Виробники цих ласощів твердять, що пікантний перець чудово доповнюється смаком цитруса, а сіль підкреслює обидва смаки. До речі, останнім часом спостерігається також зростання популярності шоколаду зі смаком овочів, приміром, з гарбузом або солодким бататом. До нього також додають горіхи, насіння та зерна, завдяки чому ласощі стають не такими солодкими та кориснішими.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу