Рейтинг найбожевільніших дієт Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2011 17:12 · Розділ: Краса і здоров'я

Цими днями для всіх любителів дієт було складено рейтинг найбожевільніших дієт усіх часів і народів. До цього списку увійшли як популярні та відомі більшості дієти, так і ті, які й справді вражають своєю оригінальністю та безглуздістю. Ось вони:

На десятому місці рейтингу опинилася дієта з дивною назвою Алелуя. Її суть в тому, що вживати дозволено виключно їжу, згадану в Біблії, а саме, Буття, глава 1, вірш 29: «І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, яка розсіває насіння на всій землі, та всяке дерево, у якого плід деревний, і воно розсіває насіння - вам [це] буде в їжу».

Дев’яте місце – у дієти під назвою Fletcherizing. Основна ідея цього раціону харчуванння в тому, що їсти можна будь-яку їжу, та пережовувати кожен шматочок слід аж ніяк не менше 32 разів.

Окремі дієти вражають своєю безглуздістю
Окремі дієти вражають своєю безглуздістю

На восьмій сходинці – дієта з промовистою назвою фрукторіанство:

їсти тут можна фрукти, лише фрукти і нічого, окрім фруктів. Побільше фруктів!

Сьома позиція у дерево-дієти. Вона передбачає вживання

кокосового масла, яке підвищує метаболізм. (Та, враховуючи особливості географії зростання кокосів, у нашій країні слідувати цій дієті буде важкувато).

Шосте місце дісталося дещо сумнівній дієті на основі печива. Дієта полягає в тому, що почуття голоду слід вгамовувати печивом. Печиво може бути різним: вівсяним, здобним, з шоколадом чи родзинками. Однак з приводу ефективності цієї дієти виникає багато сумнівів. Виникає запитання, чи адепти цієї дієти худнуть хоча б трохи?

На п’ятому місці дієта на основі дитячого харчування. ЇЇ суть в тому, що дорослі їдять різноманітне дитяче харчування з банок - ось і вся дієта.

На четвертій сходинці - дієта печерної людини, яка дозволяє їсти тільки ті продукти, які доступні були в епоху палеоліту: дикі тварини та рослини.

Призове третє місце отримала дієта за групою крові. До речі, це одна з найпоширеніших та найвідоміших дієт: людині, залежно від її групи крові, пропонується лише певний набір продуктів. Незважаючи на свою популярність, ця дієта викликає цілу купу сумнівів.

На другому місці - дієта сплячої красуні. Це дуже незвичайна дієта, яка пропонує вам заснути на декілька днів, щоб не їсти.

Лідер рейтингу - дихальна дієта, яка полягає в тому, що не можна ні їсти, ні пити. Взагалі нічого. Дозволяється лише медитувати та робити дихальні вправи.

Джерело: http://www.fittrends.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.