Створено алкоголь, від якого нема похмілля Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2011 17:04 · Розділ: Медицина

В той час, як медики з усього світу вибились із сил, намагаючись довести людству, який шкідливий алкоголь, та розповісти про згубні наслідки вживання спиртних напоїв, південнокорейські вчені продемонстрували кардинально інший підхід до проблеми алкоголю в сучасном суспільстві: замість того, щоб безуспішно твердити всім: «Не пий!», вони спробували знизити негативний вплив алкоголю на організм людини, зробивши його корисним. Вченим вдалося створити корисний алкоголь, наситивши його киснем.

Так, цими днями співробітники Чунгнамского національного університету виявили, що в разі збільшення концентрації кисню, розчиненого в алкоголі, спиртні напої підвищуватимуть обмін речовин, знижуючи при цьому побічні ефекти від вживання етилового спирту. В процесі проведення відповідного експерименту фахівці з’ясували, що великий обсяг кисню збільшує швидкість переробки алкоголю, що допомагає легше та швидше тверезіти та уникнути похмільного стану.

Винайдено алкоголь, від якого немає похмілля (фото взято з сайту mistonagori.com.ua)
Винайдено алкоголь, від якого немає похмілля (фото взято з сайту mistonagori.com.ua)

До речі, про користь алкоголю теж говориться вже давно. Ось, приміром, завдяки своїм потужним антиоксидантним властивостям червоне вино здатне скоротити ризик розвитку раку легенів у курців. Фахівці підкреслюють, що помірне споживання цього напою захищає легені від пошкодження та активації ракових клітин. Такі висновки зроблені на основі результатів трирічного огляду понад 84 тис. Осіб, які палять, у віці від 45 до 69 років.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу