Хамелеони влаштували поєдинок з реслінгу Автор: Lesly · Опубліковано: 02.06.2009 18:26 · Розділ: Природа

Нещодавно в парку західноіндійського міста Ахмедабад можна було спостерігати цікаве видовище, - хамелеони влаштували справжній поєдинок з реслінгу.

Фото взяте з сайту chinadaily.com.cn
Фото взяте з сайту chinadaily.com.cn

Як розповідають знавці рептилій, подібні поєдинки можна спостерігати під час шлюбного сезону, коли самці намагаються привернути увагу самок. В цей період в найбільшій мірі проявляється широковідома здатність тварин змінювати колір шкіри, що в основному стимулюється такими факторами як світло, температура та емоції, всупереч поширеній думці про те, що вони змінюють своє забарвлення в залежності від оточуючого середовища. Хоча, відтінки коричневого, сірого та зеленого й справді використовуються ними для маскування.

Ще одним цікавим фактом з життя хамелеонів є те, що цих рептилій аж ніяк не можна назвати турботливими батьками: вони зовсім не піклуються про своє потомство. Нерідкі випадки, коли дорослі особини поїдають своїх власних малюків.

Загалом, хамелеон – це деревна ящірка, що поширена в основному на о. Мадагаскар, в Африці та Азії. Характерною рисою будови є також випуклі очі, що рухаються незалежно одне від одного.

Джерела: chinadaily.com.cn

encyclopedia.com


Інші новини розділу