Intel візьме участь у виробництві ультрабуків Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2011 15:38 · Розділ: Нові технології

Найбільший у світі виробник мікрочіпів – компанія Intel – у недалекому майбутньому всіляко стимулюватиме виробництво ультратонких ноутбуків. Так, цими днями інвестиційний підрозділ Intel Intel Capital створив фонд у $ 300 млн для фінансування розробки апаратного та програмного забезпечення для ультратонких ноутбуків. За словами менеджера Intel Еріка Рейда, компанія робитиме все для того, щоб ультрабуки стали доступними всім верствам населення. За словами фахівця, з часом ціни на ці пристрої повинні значно знизитися.

Говорячи про ультратонкі ноутбуки, в Intel мають на увазі ноутбуки товщиною близько 18-21 мм з діагоналлю екрана 11-17 дюймів. На відміну від нетбуків (невеликих та не надто потужних ПК), ультрабуки оснащуватимуться потужними сучасними процесорами, однак їхня ціна не повинна перевищувати $ 1000. За розрахунками Intel, вже до кінця 2012 р. власники 40% ноутбуків поміняють їх на ультрабуки.

За словами аналітика Gartner Аннетти Джамп, моделі ультратонких ноутбуків у 2011 р. запропонують такі відомі компанії, як Apple, Acer, Asus. Орієнтуватимуться вони в першу чергу на MacBook Air від Apple.

Нові ультрабуки прийдуть на зміну ноутбукам (фото взято з сайту mobiledevice.ru)
Нові ультрабуки прийдуть на зміну ноутбукам (фото взято з сайту mobiledevice.ru)

До основних переваг ультрабуків слід насамперед зарахувати наступні: мініатюрні розміри та невелика вага при збереженні стандартної для ноутбука продуктивності та часу автономної роботи. Ультрабуки прийдуть на заміну ноутбукам, а не планшетникам, функціональність яких обмежена, твердять фахівці.

Джамп також твердить, що попит на ультрабуки визначатиметься в основному їхньою ціною.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.