В хорошем офисе хорошо работается Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.08.2011 12:56 · Розділ: Суспільство

Неизменным атрибутом современного бизнеса, кроме фирменного стиля, является также офис – помещение, где все сотрудники работают над общей целью – получением прибыли и продвижением своего предприятия.

Бывает, что поначалу нет нужды обзаводится офисным помещением, поскольку количество сотрудников не превышает нескольких человек, зачастую членов одной семьи, или просто людей, которые делают свою работу дома. Интересным вариантом для работы с клиентами, не арендуя офисного помещения, являются услуги так называемых коворкинговых центров, попросту говоря, аренда офиса на несколько часов, или дней. Услуги такого центра сравнительно недешёвые, но они существенно дешевле аренды обычного офиса на месяц.

Но со временем возникает необходимость расширения рабочего коллектива, которому нужно обеспечить приемлемые условия для работы. Тогда и начинается поиск офисного помещения.

От рода деятельности вашего предприятия зависит расположение и стоимость аренды офисного помещения. Если вам предстоит активно общаться с клиентами, то вы в первую очередь должны подумать об их удобстве, офис в центре будет как нельзя кстати. Если же вам нужно только разместить в одном помещении несколько телефонных диспетчеров – можно поискать офис подешевле где-нибудь в спальном районе.

Существует множество фирм, которые смогут подобрать для вас офисное помещение, но наиболее выгодный вариант – аренда офиса без комиссии, поэтому лучше не полениться и всё таки поискать самому. Экономия в размере 5-10% в месяц того стоит.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.