У Києві відкриють платну Алею Зірок Автор: Вікторія · Опубліковано: 02.06.2009 16:06 · Розділ: Суспільство

У столичній мерії придумали новий спосіб поповнити бюджет до дня Незалежності, - в центрі міста відкриють платну Алею Зірок. "Ми організуємо алею діячів театру, кіно та шоу-бізнесу на Хрещатику, – розповів новопризначений заступник голови КМДА, Ігор Домбруцький. – Зірка зможе самостійно увіковічнити своє ім'я за 15—20 тисяч гривень, а отримані гроші будуть спрямовані до міського бюджету". Крім того, розмістити свої імена на Хрещатику зможуть і пересічні городяни: головне заплатити.

Проте, як виявилося, знаменитості розщедрюватися не поспішають. Так, наприклад, художник Сергій Поярков, обурившись, відповів, що йому не потрібна платна зірка, адже він вже має ділянку на місяці. Нардеп Ірина Дбайлива, почувши про можливість розмістити свою зірку на Хрещатику, відразу насторожилася і поцікавилася, що від неї вимагається. Почувши, що послуга платна, сказала, що подумає і порадила передзвонити через місяць. А ось її колега по Раді Валерій Коновалюк, дізнавшись про вартість послуги, скромно зауважив, що в Києві є набагато більш достойні люди ніж він.

Біля Жовтневого палацу вже сім років існує безкоштовна Алея Зірок. Тут увіковічнені Софія Ротару, Ада Роговцева, Богдан Ступка, Олег Блохін. Проте, вона постраждала від нападу вандалів, які виколупали латунні зірки з асфальту.

Джерело obozrevatel.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.