У Китаї виготовляють лікарські препарати з мертвих дітей Автор: lesya · Опубліковано: 10.08.2011 14:33 · Розділ: Медицина

Цими днями у південнокорейській пресі з’явилася шокуюча звістка: ЗМІ повідомляють, що в Китаї виготовляють лікарські препарати з мертвих дітей. Більше того, журналістам навіть вдалося роздобути зразки пігулок та зняти сюжет про виробництво цих препаратів. Сюжет продемонстрували 6 серпня на телеканалі SBS TV.

Чутки про те, що ліки "для підвищення витривалості" виготовляють з людських трупів, поширилися у Південній Кореї вже досить давно. Однак журналісти телеканалу стверджують, що коли в китайських лікарнях помирають немовлята або жінки роблять аборт, співробітники негайно сповіщають про це працівників фармакологічних компаній, які купують трупи, зберігаючи їх у спеціальних сімейних холодильниках, щоб не викликати ні в кого підозр.

Далі мертві тіла немовлят та ембріони висушують у спеціальних мікрохвильових печах, перетираючи в порошок, який насипають в капсули – і ось таблетки готові: в такому вигляді вони надходять на ринок. Журналісти, придбавши декілька зразків таких препаратів, віддали їх на експрес-аналіз генетикам, які з'ясували, що ті на 99,7% складаються з людських останків. Вченим навіть вдалося встановити стать померлих.

Генетичний аналіз пігулок показав, що вони на 99.7% складаються з рештків людини
Генетичний аналіз пігулок показав, що вони на 99.7% складаються з рештків людини

У даному контексті нагадаємо, що у китайській традиційній медицині активно використовуються різні екзотичні препарати, які активно сприяють розвитку та процвітанню величезного чорного ринку, на якому, зокрема, торгують органами занесених до Червоної книги тварин, яких вбивають браконьєри. Особливим попитом у Китаї користуються тигри, слони та носороги, з яких виготовляють ліки, які нібито підвищують потенцію. В результаті таких дій цих тварин на Землі майже не залишилося.

Самі ж китайські медики відзначають, що проблема насамперед криється в ментальності їхніх співвітчизників, які преспокійно ставляться до хірургії, панічно боячись натомість хімічних препаратів, обираючи, як правило, "перевірені" засоби.

Червона книга України в онлайн форматі відтепер доступна для кожного.

Джерело: http://www.utro.ru/

Інші новини розділу