Мусульмани, які мешкають на верхніх поверхах висотних будинків, поститимуть довше Автор: lesya · Опубліковано: 09.08.2011 15:13 · Розділ: Події у світі

Нещодавно департамент у справах ісламу та благодійної діяльності Дубая випустив фетву, яка змушує мешканців найвищої будівлі світу – 828-метрового хмарочоса Burj Khalifa - закінчувати піст трохи пізніше, ніж мусульмани, які живуть на нижніх поверхах.

А вся справа в тому, що вежа Burj Khalifa настільки висока, що її мешканці можуть бачити сонце ще декілька хвилин після того, як інші жителі міста вже побачили його захід. Саме тому мешканцям хмарочосу доведеться дотримуватися щоденного посту під час священного місяця Рамадану на 2-3 хвилини довше.

Мусульмани, які живуть на верхніх поверхах хмарочосів, поститимуть довше (фото взято з сайту yeinjee.com)
Мусульмани, які живуть на верхніх поверхах хмарочосів, поститимуть довше (фото взято з сайту yeinjee.com)

Головний муфтій департаменту у справах ісламу Дубая доктор Ахмед Аль Хаддад повідав, що ті мешканці будівлі, які живуть вище 150 поверху Burj Khalifa, повинні закінчувати піст на три хвилини пізніше встановленого розкладу, а мешканці поверхів з 80 по 149 - на дві хвилини пізніше. А мешканці будівлі з 1 по 79 поверх повинні закінчувати піст разом з усіма іншими мешканцями міста.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу