Самотні жінки надають перевагу одруженим чоловікам Автор: lesya · Опубліковано: 09.08.2011 14:35 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, в процесі якого намагалися з’ясувати, які чоловіки подобаються жінкам. Перш за все вчені у даному дослідженні брали до уваги сімейний стан чоловіків. В експерименті учених взяло участь близько сотні самотніх та заміжніх жінок, яким пропонували переглянути фотографії чоловіків та вибрати із запропонованих варіантів найпривабливіших представників сильної статі. У характеристиці, яка неодмінно супроводжувала фото, вказувався сімейний стан представників сильної статі. Разом з цим деякі чоловіки представлялися жінкам як одруженими, так і самотніми.

В результаті проведеного анкетування виявилося, що самотні жінки надають перевагу одруженим чоловікам набагато частіше, ніж холостякам.

Вчені пояснюють це тим, що жінки обирають тих чоловіків, які вже ніби "пройшли перевірку" іншою представницею слабкої статі.

Жінки обирають одружених чоловіків (фото взято з сайту ady.tochka.net)
Жінки обирають одружених чоловіків (фото взято з сайту ady.tochka.net)

Зацікавлює і той факт, що жіночий інтерес зростає вчетверо, коли мова йде про сімейний стан чоловіка. Вчені також виявили, що заміжні жінки, навпаки, вибирають одиноких чоловіків, шукаючи романтичних зустрічей. А що стосується чоловіків, то, незалежно від їхнього сімейного стану, їх приваблюють самотні дами.

А результати проведених попередньо тестів дозволили фахівцям дійти висновку, що для сексу на 1 ніч жінки обирають більш привабливих чоловіків.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.