Таємне інтерв'ю Кеннеді опублікують вже найближчим часом Автор: lesya · Опубліковано: 09.08.2011 14:26 · Розділ: Події у світі

Після смерті чоловіка Жаклін Кеннеді дала секретне двогодинне інтерв'ю - у ньому перша леді США розповіла про зради та подробиці вбивства Джона Кеннеді. Таємні записи Джекі незабаром побачать світ.

Через декілька місяців після вбивства Джона Кеннеді 22 листопада 1963 його дружина Жаклін Кеннеді дала ексклюзивне інтерв'ю історику Артуру Шлезінгеру.

Бесіда тривала близько двох годин: весь цей час убита горем вдова оповідала таємні подробиці свого життя та життя колишнього президента США. Жаклін назвала імена ймовірних убивць Джона, розповівши світові про неодноразові зради чоловіка та про свої власні романи.

Жаклін Кеннеді розповіла про вбивсто свого чоловіка
Жаклін Кеннеді розповіла про вбивсто свого чоловіка

На записах, на думку дослідників, вдасться прослухати особисту думку Жаклін про причини загибелі 35-го президента США.

До речі, Жаклін від самого моменту вбивства підозрювала у змові віце-президента Ліндона Джонсона та ще кількох техаських нафтових баронів, однак через побоювання за життя дітей жінка не могла висловлювати свої здогадки публічно.

Саме з цієї причини вона й погодилася на таємне інтерв'ю, але за умови, що його оприлюднять лише через 50 років після її смерті. Та незважаючи на те, що з дня її смерті часу минуло менше, ніж передбачалося, дочка Кеннеді Керолайн погодилася оприлюднити записи раніше призначеного терміну.

Права на трансляцію сенсаційного інтерв'ю отримала американська телекомпанія АВС. Скоріше за все записи вийдуть в ефір цієї осені.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу