Леді Гага стала схожою на Аль Пачіно Автор: lesya · Опубліковано: 08.08.2011 14:33 · Розділ: Музика

Минулого року знаменита на увесь світ епатажна співачка Леді Гага позувала в образі італійського мачо Джо Кальдерона (це ім'я Гага придумала сама). Тоді зірці вдалося здивувати та ще більше причарувати усіх фанатів її творчості та стилю: люди захоплювалися тим, наскільки співачці до лиця бути хлопчиком, у якого її перетворили майстерний макіяж та зачіска. І ось - та сама історія: знаменитості знову заманулося перевтілитися в чоловіка.

Однак цього разу Джо у виконанні співачки прикрасив обкладинку її нового синглу "You and I". До речі, саме так називається один із синглів гурту "Тату", випущений до фільму "Ти і я", який нещодавно з’явився на екранах.

Леді Гага стала схожою на Аль Пачіно
Леді Гага стала схожою на Аль Пачіно

На обкладинці свого нового фільму співачка з цигаркою в зубах вельми агресивно дивиться кудись за камеру. На іншому фото вона грубо та вульгарно випускає хмару диму з рота. До речі, на цих знімках Леді Гага дуже нагадує Аль Пачіно часів картини "Обличчя зі шрамом". До речі, за словами психологів, співачка незадоволена собою, тому постійно намагається позбутися своєї "рідної" зовнішності шляхом її радикальної зміни.

Джерело: http://kp.ru


Інші новини розділу