У Іспанії відзначили Новий рік Автор: lesya · Опубліковано: 08.08.2011 14:24 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями в іспанській провінції Гранада мешканці невеликого селища Берчулес відзначили… Новий рік.

А почалося все в 1994 році. Саме тоді 31 грудня через погану погоду у всьому селі відключили електрику. Місцеві мешканці, яким так і не вдалося нормально відзначити настання Нового року, вирішили відзначати це свято виключно влітку, щоб їм не могли зашкодити примхи природи та електрокомпанії. З того часу Новий рік тут відзначають в першу ніч з суботи на неділю в серпні.

І незважаючи на всю абсурдність ситуації, літнє святкування Нового року приваблює в Берчулес безліч туристів. Так, приміром, цього року село відвідало близько 8 тисяч туристів з усього світу.

В іспанському селищі Новий рік відзначають у серпні
В іспанському селищі Новий рік відзначають у серпні

Святкування цьогорічного Нового року розпочалися ще вдень 6 серпня. На вулицях села грали музики, готували національні страви, якими пригощали місцевих мешканців та туристів. Окрім того, вулицями селища пройшла традиційна для Іспанії урочиста процесія, очолили яку троє волхвів - Гаспар, Мельхіор та Бальтасар - іспанські аналоги нашого Діда Мороза.

Рівно опівночі всі учасники святкування, за традицією, з'їли по дванадцять виноградин, загадавши на майбутній рік дванадцять заповітних бажань.

Джерело: http://www.km.ru


Інші новини розділу