Вчені з'ясували, що насправді потрібне чоловікам Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2011 09:53 · Розділ: Суспільство

Цими днями групі американських учених вдалося з'ясувати, що ж насправді потрібне чоловікам більше, ніж секс. І всупереч поширеному стереотипу виявилося, що поцілунки та обійми для чоловіків набагато важливіші, ніж навіть інтимна близькість з жінкою.

Дослідження проводили соціологи з інституту Кінсі при університеті штату Індіана. В опитуванні взяли участь понад тисячу пар віком від 40 до 70 років. В середньому всі учасники дослідження проживали разом по 25 років. І виявилось, що з плином часу секс у взаєминах зі своєю половинкою стає найважливішим для жінок. Натоміть для чоловіків на перший план виходить сексуальне задоволення партнерки.

Чоловікам потрібні обійми та поцілунки (фото взято з сайту sichkarnya.org.ua)
Чоловікам потрібні обійми та поцілунки (фото взято з сайту sichkarnya.org.ua)

Разом з цим, ті жінки, які вважають себе щасливими в особистому житті, акцентували саме на сексуальній задоволеності. Натомість найщасливішими серед чоловіків виявилися ті, для яких поцілунки та обійми є найважливішою частиною їхніх взаємин. Водночас для жінок тактильні ласки далеко не такі важливі. Дослідження проводилося в п'яти країнах світу: США, Німеччини, Іспанії, Бразилії та Японії.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.