Криваве озеро Техасу в очікуванні Апокаліпсису Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2011 09:35 · Розділ: Цікаві факти

Популярне у США онлайн-видання Live Science повідомляє про швидке наближення кінця світу. Точніше, сам Апокаліпсис ще далеко, однак певні стародавні пророцтва Кінця вже почали збуватися: на території природного парку Сан-Анджело (San Angelo State Park) в Західному Техасі, США, плесо колись багатого рибою озера зміліло та стало червоним. Додає прикрості цьому факту ще й те, що це озеро (OC Fisher Reservoir) здавна облюбували туристи, відпочиваючі та рибалки.

Та не слід лякатися: фахівці твердять, що насправді моторошні зміни, яких зазнало озеро - не ознака прийдешнього кінця світу, а наслідки небувалої посухи в Техасі. За даними співробітників Національного центру пом'якшення наслідків посух (National Drought Mitigation Center), в цілому посуха охопила 75% території штату. В результаті цього в озері вимерла риба, а натомість дуже швидко розмножилися бактерії роду Chromatiaceae, які й забарвили воду в червоний колір.

Вода в озері стала червоною
Вода в озері стала червоною

Схоже на те, що ці події є свідченням кінця, але не світу, а, радше, загибелі популярного курорту. І навіть якщо рівень води відновиться, то рибній популяції, за словами Чарльза Круза (Charles Cruz), зоо-і риботехніка парку Сан-Анджело, завдано непоправної шкоди. «Це просто катастрофа», - говорить фахівець.

До речі, останнім часом через глобальні зміни клімату посухи стали звичним явищем в Австралії. І хоча прагматичні австралійці не сприйняли це як ознаку глобального Апокаліпсису, однак занепокоїлися. У даному контексті прем'єр-міністр Зеленого континенту Джулія Гіллард (Julia Gillard) закликала вжити негайних заходів для обмеження викидів парникових газів, в масштабах не лише Австралії, але й всієї планети.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу